صفحه اصلی وارد شوید ثبت نام کنید
مزایای خرید خودرو
تراست خودرو با هدف رضایت هرچه بیشتر مشتریان و رفع نگرانی خریداران محترم از سلامتی خودرو و همچنین خرید به قیمت مناسب هم اکنون امکان بازدید از خودروها، قیمت گذاری منصفانه، ارائه گواهی فنی و بدنه، خدمات گارانتی را فراهم نموده است تا خریداران محترم با اطمینان کامل اقدام به خرید نمایند.

خرید خودروی کار کرده از مرکزی مطــمئـن باعث آســودگی خــیــال خریداران می شود، موضوعی که به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران به شمار می رود.

حذف واسطه باعث شده تا روند خرید خودرو با توجه به حضور کارشناسان متبحر در تمامی مراحل سرعت پذیرد، و مشتریان در کمترین زمان ممکن خودروی مورد نظرشان را خریداری نمایند.

حضور کارشناسان و متخصصین زبده جهت بررسی خودروهای کارکـرده باعث خواهــد شد تا خریـــــداران از قیــمت منصـــفانـه خودروها آگاه شوند.

خودروهای ثبت شده در لیست آگهی های امانی و شرکتی، دارای گواهی فنی می باشند. گواهی که تأیید کننده سلامت ظاهری و فنی خودرو بوده و توسط شرکت های اصلی (ایـرتـویــا و نگیـــن خــودرو) صـــادر می شود.

خودروهایی که در این طرح خریداری می شوند از گارانتی شرکتهای اصلی (ایرتویا و نگین خودرو) بهــره مـند بوده تا مشتریان محترم با اطمینان خاطر بیشتری خودروی مورد نظر خود را خریداری نمایند.

مزایای فروش خودرو
تراست خودرو برای مالکان و فروشندگان محترم خودروهای کارکرده امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته که بدین ترتیب از امکان تعویض خودروی کارکرده با خودروهای ارتقاء یافته و کارشناسی شده و دارای گواهی فنی و گارانتی رسمی شرکت های اصلی، بهره مند شوند. همچنین امکان خرید خودروهای کارشناسی شده به صورت نقدی نیز از جمله مزایای این طرح می باشد. تراست خودرو نیز همواره در تمامی مراحل از جمله ثبت قرار داد، انتقال وجه، شماره گذاری، استعلام و ... در کنار مشتریان عزیز خواهد بود.

نداشتن فضای پارک جهت نگهداری مناسب از خـودروها طی فرآیند فـروش، یکــی از مهـمتـرین معضـلات محـسـوب می شـود. امــــا در ایــن طـــرح مشـتــریـان می توانند خودروی فروشی خود را در فضای تعبیه شده تراست خودرو جهت فروش بهتر قرار دهند.

تراست خودرو با استفاده از بروزترین الگوهای خرید و فروش خودروهای کار کرده برطبق استانداردهای جهانی از یک سو و از سوی دیگر با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص, آماده ارائه مشاوره هرچه بهتر به مشتریان عزیز می باشند.

مشتریانی که بعد از فروش خودروهای خـود به دنـبال خریـد خـودروی دیـگر هستند نیز از امـتیازات ویـژه بـهره‌مند خواهند بود. تراست خودرو برای این مشتریان تخفیفات و تسهیلات خاصی جهت خرید خودروهای کارکرده درنظر گرفته است.

یکی از مواردی که باعث فروش هرچه سریع تر خودروهای کارکرده می شود، تعییــن قیـمت منـصــفانه آن اسـت. موضوعی که توسط کارشناسان با تجربه ما صورت می پذیرد و قیمت منطقی و منصـفانه خـودروها بعد از بررسی دقیق اعلام می شود.

خریـــداران و فــروشنــدگــان محــتـــــــرم می توانند از خدمات خاص و ویژه ای برخوردار شده و بدون نیاز به حضور در دفترخانه و محل تعویض پلاک، در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

مزایای کارشناسی خودرو
تراست خودرو با دارا بودن متخصصان مجرب در بخش کارشناسی خودروهای کارکرده و بهره مندی از بروزترین تجهیزات و امکانات جهت بررسی وضعیــت آنــها اقــدام به ارائـــه گواهــی فنی معتبــر می نماید.

کارشناسان و متخصصین با تجربه در تمامی مراحل خرید و فروش خودروها، همواره در کنار مشتریان محترم هستند تا مراحل مختلف با سهولت، دقت و اطمینان بیشتری انجام گردد.

راه اندازی چنیـن سایــتی بر اساس تمـامی استانداردهای جهانی صورت گرفته است. استانداردهایی که در هیچ سایت و سامانه مشابه دیگری نمی توان مشاهده کرد.

تعمیرگاهی که جهت بازدید و سرویس های خودروهای کارکرده در نظر گرفته شده است از جدیدترین و کامل ترین تجهیزات روز، قطعات یدکی اصلی و با کیفیت و پرسنل فنی متبحر ومتخصص بهر‌ه‌مند می باشد.