مراحل خرید و فروش
تراست خودرو سایتی خدماتی جهت سهولت بخشیدن به امر خرید، فروش خودروهای کارکرده می باشد. در حال حاضر تمرکز تراست خودرو بر روی سه برند رنو، تویوتا و لکسوس می باشد ولی در آینده نه چندان دور بر روی کلیه برندهای خارجی موجود در ایران تمرکز خواهیم داشت. خودرو های امانی موجود در تراست خودرو توسط شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو و منطبق بر استاندارد های تویوتا و رنو با بیش از 160 مورد تست و بررسی می شوند و گواهی سلامت فنی و بدنه دریافت می کنند.
آگهی های شخصی
آگهی های شخصی که در سایت تراست خودرو مشاهده می کنید توسط افراد مختلف در اقصی نقاط کشور به ثبت رسیده اند و تراست خودرو جهت خدمات دهی به این افراد آگهی های ثبت شده را به مدت یک ماه به صورت کاملا رایگان نمایش می دهد. شما نیز می توانید با درج آگهی اقدام به فروش خودروی خود نمایید.
خودروهای امانی تراست خودرو
مشتریانی که تمایل دارند فروش خودروی خود را به تراست خودرو بسپارند به صورت حضوری به تراست خودرو مراجعه کرده و کارشناسان ما با رویت خودرو به صورت فیزیکی و کارشناسی اولیه به صورت دقیق، قیمت واقعی خودرو را بر آورد نموده و در این خصوص به مالک خودرو مشاوره می دهند در صورت تمایل توافقنامه ای تنظیم می گردد و خودروی مورد نظر به صورت امانی در مجموعه تراست خودرو که دارای نگهبانی 24 ساعته همراه با دوربین مدار بسته و بیمه محوطه می باشد نگهداری می شود و کارشناسان ما اقدام به بازاریابی و فروش خودرو می کنند نقش تراست خودرو واسطه ای می باشد و در صورتی که خریداری برای خودرو بیابد با تنظیم ملاقاتی حضوری، فروشنده و خریدار را با یکدیگر رو به رو نموده و معامله با نظارت تراست خودرو به صورت کاملا امن و مورد اطمینان صورت می پذیرد.
روند خرید خودروهای امانی تراست خودرو
روند خرید خودروهای امانی موجود در مجموعه تراست خودرو به این صورت است که با مراجعه به کانال اینستاگرام یا سایت تراست خودرو می توانید جزییات، آپشن‌ها و عکس های دقیق خودرو را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به بازدید فیزیکی و مشاوره، درخواست خرید خود را در سامانه ثبت نمایید؛ در این صورت کارشناسان ما پس از رویت درخواست خرید با شما تماس می گیرند و ضمن مشاوره تخصصی به شما، هماهنگی های لازم جهت بازدیدتان از خودروی مورد نظر صورت می پذیرد شما به راحتی می توانید پس از بازدید خودرو و با اطمینان خاطر از بابت سلامت فنی و بدنه خودرو برای خرید اقدام نمایید.